26%
  • Set cadou Carolina Herrera 212 VIP Rose, Femei, Apa de parfum, 80 ml +10 ml si Lotiune de corp, 100 ml
  • Set cadou Carolina Herrera 212 VIP Rose, Femei, Apa de parfum, 80 ml +10 ml si Lotiune de corp, 100 ml

Set cadou Carolina Herrera 212 VIP Rose, Femei, Apa de parfum, 80 ml +10 ml si Lotiune de corp, 100 ml

Carolina Herrera
505,00 RON (TVA inclus) 689,00 RON
Carolina Herrera
Cod produs - SKU FCH3858
Disponibil in 1-3 zile de la comanda
Vezi alte optiuni

Se calculează...

Câștigă 5 RON pentru fiecare dintre primele 5 review-uri la produse diferite!

Postează review

HIRIS.RO - PAYPO: Acordă-ți timp, plătește mai târziu

Ne puteti contacta la unul dintre numerele de telefon: 0724 216 216 | 0749 216 216

Program: Luni-Vineri, 09.00-18.00

Descriere

Un set sofisticat și vibrant, creat pentru femeia modernă, carismatică și plină de energie. 212 VIP Rosé, semnat de parfumerul Lucas Sieuzac, surprinde atmosfera exclusivistă a petrecerilor glamour din New York, transformând fiecare apariție într-un moment memorabil.

Apa de Parfum 80 ml este însoțită de un mini spray de 10 ml, perfect pentru geantă sau călătorii, iar loțiunea de corp 100 ml completează ritualul parfumat, oferind hidratare și intensificând aroma.

Parfumul debutează efervescent și luminos, cu acorduri sofisticate de Champagne Rosé, care oferă o senzație spumantă și festivă, completate de accentele ușor condimentate și vibrante ale piperului roz.

Inima compoziției aduce o feminitate delicată și seducătoare, prin combinația dintre floare de piersic și trandafir, conturând un buchet floral modern, delicat și rafinat.

Baza parfumului este catifelată și senzuală, cu mosc alb și note lemnoase, care oferă profunzime, eleganță și o amprentă memorabilă pe piele.

Loțiunea de corp are o textură fină, hrănitoare, care lasă pielea suplă și delicat parfumată, prelungind experiența olfactivă și amplificând persistența parfumului.


Note olfactive:

Note de vârf: Champagne Rosé, piper roz
Note de mijloc: floare de piersic, trandafir
Note de bază: mosc alb, note lemnoase

Un set ideal pentru cadou sau pentru a-ți completa colecția cu un parfum feminin, elegant și plin de personalitate, perfect pentru evenimente speciale sau seri pline de strălucire.

Detalii

SKU
FCH3858
Pentru
Femei
TIP PRODUS
Apa de parfum
Stil
Floral, Floral - Fructat
Brand
Carolina Herrera
Gen
Elegant, Pasional, Rafinat
Anul lansarii
2014

Ce spun clientii

Ai folosit sau deții acest produs?
Posteaza review

Primesti 5 RON in puncte de fidelitate pentru fiecare Review postat.
Esti recompensat pentru primele 5 review-uri lasate.