NOU
20%
Al 2-lea -15% extra

Apa cu protectie solara SPF 50 pentru piele sensibila Photoderm Anti-Ox Bioderma, 200 ml

BIODERMA
169,00 RON (TVA inclus) 212,00 RON
BIODERMA
-15% reducere la al doilea produs solar
Cod produs - SKU BIO837
Disponibil in 1-3 zile de la comanda

Se calculează...

Câștigă 5 RON pentru fiecare dintre primele 5 review-uri la produse diferite!

Postează review

HIRIS.RO - PAYPO: Acordă-ți timp, plătește mai târziu

Ne puteti contacta la unul dintre numerele de telefon: 0724 216 216 | 0749 216 216

Program: Luni-Vineri, 09.00-18.00

Descriere

Apa cu protecție solară SPF 50 pentru piele sensibilă Bioderma Photoderm Anti-Ox este o soluție inovatoare și versatilă, concepută să ofere o protecție solară de înaltă performanță pentru față, corp și păr. Produsul este ideal pentru toți cei care caută o protecție eficientă împotriva razelor UV, precum și beneficii suplimentare de hidratare și împrospătare.

Caracteristici și beneficii:

Protecție Multiplă: Oferă protecție SPF 50 împotriva UVA și UVB, protejând pielea de efectele nocive ale soarelui și contribuind la prevenirea procesului de îmbătrânire prematură datorată expunerii la soare.

Versatilitate: Poate fi utilizată pe față, corp și chiar pe păr, oferind o soluție completă de protecție solară. Este ideală pentru o zi lungă la plajă sau pentru activități în aer liber.

Hidratare de Lungă Durată: Formula sa unică hidratează și reîmprospătează pielea timp de 8 ore, menținând-o moale și confortabilă pe parcursul întregii zile.

Textură Plăcută: Textura non-lipicioasă și non-grasă face aplicarea plăcută și ușoară, fără a lăsa un reziduu inestetic pe piele sau păr.

Aplicare Flexibilă: Produsul poate fi aplicat pe pielea umedă sau uscată, fiind extrem de practic și eficient chiar și după un scufund în apă sau o sesiune de înot.

Rezistență Superioară: Rezistă la apă, transpirație și nisip, garantând că protecția rămâne eficientă în diverse condiții, fără a necesita reaplicări frecvente.

Toleranță Excelentă: Formulată pentru a fi bine tolerată de pielea sensibilă, a fost testată sub supraveghere dermatologică pentru a asigura că nu provoacă iritații sau reacții adverse.

Fotostabilitate: Garantează că protecția rămâne constantă și eficientă pe parcursul expunerii la soare, datorită formulării fotostabile.

Parfum Plăcut: Formula parfumată adaugă o senzație plăcută de prospețime, îmbunătățind experiența de utilizare.

În concluzie, Apa cu protecție solară SPF 50 pentru piele sensibilă Bioderm Photoderm Anti-Ox este o alegere excelentă pentru cei care doresc o protecție solară extensivă și o îngrijire delicată a pielii și părului, toate într-un produs ușor de utilizat și extrem de eficient.

Detalii

SKU
BIO837
Brand
Pentru
Copii
TIP PRODUS
Produse pentru plaja, Protectie solara Adulti
Brand
BIODERMA

Ce spun clientii

Ai folosit sau deții acest produs?
Posteaza review

Primesti 5 RON in puncte de fidelitate pentru fiecare Review postat.
Esti recompensat pentru primele 5 review-uri lasate.