Set de machiaj si manichiura unghii, Hello Winter pentru copii, cu manusi si ciorapi
Ne puteti contacta la unul dintre numerele de telefon: 0724 216 216 | 0749 216 216
Program: Luni-Vineri, 09.00-18.00
Cumpărate frecvent împreună
Produse similare
Descriere
Setul Hello Winter pentru copii este conceput pentru a oferi o experiență distractivă și creativă în sezonul rece, combinând accesorii de iarnă cu elemente pentru machiaj și manichiură. În interior se regăsesc mănuși și șosete pufoase, decorate în tonuri de albastru deschis, potrivite pentru a asigura confortul și căldura în zilele friguroase. Setul include lacuri de unghii în culori vesele și strălucitoare, toate formulate special pentru pielea sensibilă a copiilor, astfel încât utilizarea lor să fie sigură și fără griji.
Pentru personalizarea unghiilor sunt disponibile abțibilduri tematice și o roată cu decorațiuni variate, oferind copiilor posibilitatea să își exprime creativitatea într-un mod simplu și plăcut. Tuburile cu sclipici completează setul, adăugând un plus de strălucire fiecărei manichiuri sau proiect de joacă. Produsele sunt ambalate într-o cutie colorată și atractivă, ceea ce face ca setul să fie o alegere inspirată pentru cadouri de sărbători sau alte ocazii speciale.
Hello Winter este un set creat pentru a stimula imaginația și dexteritatea celor mici, fiind potrivit atât pentru joaca de zi cu zi, cât și pentru momentele festive din timpul iernii.
Detalii
Ce spun clientii
Primesti 5 RON in puncte de fidelitate pentru fiecare Review postat.
Esti recompensat pentru primele 5 review-uri lasate.
