Ne puteti contacta la unul dintre numerele de telefon: 0724 216 216 | 0749 216 216
Program: Luni-Vineri, 09.00-18.00
Produse similare
Descriere
Made in Lab No.151 este un parfum unisex, elegant și sofisticat, care îmbină perfect prospețimea florilor cu profunzimea acordurilor lemnoase și dulceața discretă a notelor de bază. Acest parfum a fost creat pentru a oferi o experiență olfactivă rafinată și armonioasă, potrivită atât pentru bărbați, cât și pentru femei.
Note de vârf: Parfumul se deschide cu note luminoase și aerate de bergamotă, lavandă și magnolia. Bergamota adaugă o prospețime citrică, în timp ce lavanda oferă o calmare florală, și magnolia infuzează compoziția cu o dulceață subtilă și o eleganță distinctă, creând un început vibrant și primitor.
Note de mijloc: Inima parfumului este un amestec de lemn de guaiac, smirna și chihlimbar. Lemnul de guaiac aduce o textură lemnoasă și ușor fumurie, smirna introduce o nuanță caldă, aproape mistică, iar chihlimbarul adaugă o senzualitate bogată și profundă, conferind o complexitate mare mijlocului parfumului.
Note de bază: Baza este caldă și reconfortantă, cu note de boabe de tonka, migdale și vanilie. Boabele de tonka oferă un amestec cremos și ușor dulce, migdalele adaugă o nuanță subtilă gurmandă, iar vanilia îmbrățișează toate aceste arome cu o dulceață bogată și îmbietoare, finisând parfumul într-o manieră luxuriantă și persistentă.
Made in Lab No.151 este un parfum ideal pentru cei care caută o semnătură olfactivă care să le completeze personalitatea complexă și să se adapteze la orice ocazie, de la întâlniri de afaceri până la evenimente sociale. Este o alegere excelentă pentru cei care își doresc să lase o impresie memorabilă și plăcută.
Note de Varf bergamota lavandă Magnolia
Note de Mijloc Lemn de guaiac Smirna Chihlimbar
Note de Baza Boabe De Tonka migdale vanilie
Inspirat de Jo Malone Myrrh & Tonka
Detalii
Ce spun clientii
Primesti 5 RON in puncte de fidelitate pentru fiecare Review postat.
Esti recompensat pentru primele 5 review-uri lasate.

