Cumpărate frecvent împreună
Produse similare
Descriere
Laptele demachiant 3 în 1 pentru față și ochi de la Apivita este o formulă îmbogățită, creată pentru a oferi o îngrijire completă și delicată a pielii. Acest produs combină ingrediente naturale și active cu proprietăți de curățare, tonifiere și hidratare, transformând demachierea zilnică într-un ritual plăcut și benefic pentru sănătatea pielii.
Detalii ale produsului includ:
Curățare eficientă - Uleiul de migdale și uleiul de măsline sunt recunoscute pentru capacitatea lor de a solubiliza eficient machiajul și impuritățile, fără a agresa pielea, lăsând-o curată și netedă.
Tonifiere - Uleiul de măsline combinat cu propolisul nu numai că curăță, dar și tonifică pielea, ajutând la menținerea unui ten sănătos și radiant, pregătind pielea pentru etapele următoare de îngrijire.
Calmare și confort - Extractele de mușețel, lavandă și mierea de cimbru conferă produsului proprietăți calmante și reparatorii, reducând senzațiile de disconfort și lăsând pielea moale și confortabilă după demachiere.
Revitalizare - Parfumul subtil de iris adaugă o notă revigorantă și plăcută experienței, transformând demachierea într-un moment de relaxare și revitalizare pentru simțuri.
Protecție împotriva poluării - Infuzia de măceș în formula produsului sporește protecția împotriva factorilor poluanți, contribuind la menținerea unei bariere cutanate sănătoase și rezistente.
Acțiune antioxidantă intensificată - Înlocuirea apei tradiționale cu o infuzie de trandafir sălbatic amplifică efectele antioxidante ale laptelui demachiant, oferind protecție suplimentară împotriva stresului oxidativ și îmbătrânirii premature.
Produsul este testat dermatologic pentru a asigura o toleranță excelentă și eficacitate, fiind potrivit pentru toate tipurile de piele, inclusiv pentru cea sensibilă. Laptele demachiant 3 în 1 pentru față și ochi Apivita este ideal pentru cei care își doresc un produs de îngrijire complex și natural, care să respecte și să îmbunătățească sănătatea pielii.
Detalii
Cele mai vândute
Ce spun clientii
Primesti 5 RON in puncte de fidelitate pentru fiecare Review postat.
Esti recompensat pentru primele 5 review-uri lasate.